Mebusevleri Mah. Degol Cad. No:27/3
Beşevler – Ankara
444 45 26
444 İLAN
ilan@andajans.com
ilan@andajans.comHürriyet Seri İlan


Hürriyet Gazetesine Reklam ver (Seri İlan ) - (Çerçeveli İlan )

Türkiye’nin en büyük en etkili en çok okunan gazetesi Hürriyet gazetesinde Türkiye baskısı ve bölge baskılarında çerçeveli renkli veya siyah beyaz reklam vererek mesajınızı milyonlara ulaştırabilirsiniz. Hürriyet Reklam Servisi olarak size en uygun planlamayı ve rezervasyonu sağlayarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Türkiye’nin 1 numaralı Hürriyet’in herbiri kendi alanınında uzman olan internet sitelerine sahibiz;

Banner,Sponsorluk,Mobil,Video,reach media ve özel projeleriniz dahil tüm dijital formatta her türlü demografik, kategorik hedefleme yapabileceğiniz reklamlarınızı vermek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hürriyet Tablet gazetesine reklam ver
Yarını beklemeyin! Hürriyet E-Gazete artık gece yayına giriyor. Artık ertesi günün gazetesini uyumadan önce okuyabileceksiniz. Üstelik geçmiş tarihli gazetelerin yer aldığı arşiv ve tüm Hürriyet ekleri Hürriyet E-Gazete’de sizi bekliyor.

Hürriyet Tablet uygulamalarına reklam vererek güçlü bir hedef kitle ile anlık bağlantı kurun.

Hürriyet tablet uygulamaları nelerdir?

Hürriyet e-Gazete

Hürriyet’i geleneksel gazete formatında tablet bilgisayarlarından okumak isteyenler için hazırlanmış bu uygulama; ana gazete ve yayınlanan tüm ek sayfalarına dijital ortamda erişme şansı vermektedir. Uygulama bugün, Türkiye’nin en çok okunan tablet gazetesidir. Toplamda ücret ödeyen abone sayısı, ücretsiz rakiplerinin ulaştığı rakamları geride bırakmıştır.Uygulamamız IOS, Android ve Windows 8 platformunda yer almaktadır.

Türkiye’nin en büyük en etkili en çok okunan gazetesi Hürriyet Gazetesinde Türkiye baskısı ve bölge baskılarında seri ilan verebilirsiniz:

Eleman İlanı
Gazetenin Türkiye ve Bölge eklerine Eleman İlanı, HürriyetIK gazetesine Eleman İlanı
Emlak ilanı
Satılık veya Kiralık ev, işyeri, yazlık, arsa, gayrimenkul, konut, devremülk ilanı
Vasıta ilanı
Satılık veya Kiralık araba, iş makinesi, kamyon, otobüs, minubüs, motosiklet ilanı
Sosyal İlan
Doğum Vefat Anma Başsağlığı Teşekkür İlanı
Kayıp ilanı / Nakliye İlanı / Ders Verenler İlanı / Satılık eşya ilanları / Eşya arayanlar

kategorilerinde ilan vermek istiyorsanız, hemen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşın.

Insert / Broşür reklamı ver

Hane halkının her bireyine ulaşan ve kendi başlarına bir mecra olma özellikleriyle etkin bir pazarlama ve iletişim aracı olan insert uygulaması ile ana gazete veya eklerinde, haftaiçi ve sonunda ürünlerinizin, hizmetlerinizin tanıtım ve pazarlamasını yapabilirsiniz.

Firmanızı veya ürününüzü tanıtmak amaçlı büroşür – insert’,ü gazetede dağıtılmasını istiyorsanız, bize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz

Hürriyet Seri İlan Basılı yayınlarına iletişim numaralarımızı ve iletişim formlarımızı kullaranak kolayca reklam / ilan verebilirsiniz.

E-Posta : ilan@andajans.com

Türkiye’nin her yerinden 7/24 ilan ;

Tel:  444 45 26

İstanbul Avrupa: 0212 275 73 23
İstanbul Anadolu: 0216 352 00 15
Ankara: 0312 215 21 31
İzmir: 0232 483 44 34
Adana: 0322 359 87 71
Antalya: 0242 243 89 82
Bursa: 0224 255 84 86
Trabzon: 0462 321 65 83

Adres : Mebusevleri Mah. Degol Cad. No:27/3
Beşevler – Ankara

andajans ; gazete ilan merkezi’ne 444’lü hattımızı arayarak veya yukarıda verilen bölge iletişim telefon numaraları üzerinden ulaşabilir, aynı telefon numaraları üzerinden faks çekebilir, mail adresimize e-posta iletebilirsiniz.

İlan merkezimiz hafta içi ve cumartesi günleri 08.30 – 19.00 saatleri arasında pazar günleri 10.30 / 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.